Namuose > Apie mus


"THOMMER INDUSTRIES Corporation" pastangų statyti aukštos klasės kvarco prekės ženklą "SUMMERLY QUARTZ" . Mūsų gamykla, įsikūrusi "The Stone World" Shuitou, yra viena iš pirmaujančių ir patikimų kompanijų, kuri specializuojasi tyrimų ir plėtros, gamybos, pardavimų ir paslaugų, kaip viena iš modernių didelių dirbtinių kvarco gamybos įmonių, siekdama gaminti Kinijos aukščiausios kokybės dirbtinį kvarcinį akmenį . Turėdami dešimties metų patirtį dirbtinio akmens gamyboje, šiuolaikinio valdymo režimo įdiegimas ir aukštos kokybės produktų gamyba kvarco pramonėje, mūsų įkūrėjas sukūrė savo prekės ženklą "VASARA". Mes turime stiprią produktų tyrimą ir plėtrą bei nepriklausomą inovacijų gebą, sukurdami didesnę vertę klientui.


"Shunsen Industries Corporation" , kaip mūsų filialo kompanija su tuo pačiu savininku, turi patirties dirbantieji ir specialistai iš dirbtinio akmens ir tarptautinės verslo srityje. Jau daugelį metų "Shunsen Industries Corporation" griežtai atlieka mokslinį valdymą ir veiklą. Su šūkiu "Kokybė pirma, klientų pirmasis", "Shunsen" gauna gerą reputaciją iš klientų visame pasaulyje. Esame įsitikinę, kad pasiūlysime Jums geriausias paslaugas ir kviečiame į tyrimą ir sužinoti daugiau.


Mūsų privalumai yra šie:

● Gamybos įmonė užima 20000 kvadratinių metrų ploto, o trys tarptautinės pažangios automatinės kvarco akmens gamybos linijos turi unikalią techniką. Mes atliekame daugybę serijų, daugybę dizaino ir spalvų bei aukštos kokybės kvarco specifikacijų. Mūsų gamykla gamina 1 mln. Kvadratinių metrų aukštos kokybės kvarcą per metus. Pagrindinės rinkos yra Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Okeanijoje ir kitose pasaulio dalyse.

● Turėdami savo pačių mokslinių tyrimų ir plėtros laboratoriją, gaminiai neatsilikti nuo laiko.

● išlaikė ISO9001 ir visų rūšių tikrinimo sertifikatus, tokius kaip: Aplinkos vadybos sistemos sertifikavimas, kokybės valdymo sistemos sertifikavimas, CE, SGS ir kt.

● Su pirmos klasės profesionalia komanda, 10 metų patirtimi tarptautinėse verslo operacijose, jauni ir pilni aistros, nuoširdžiausio aptarnavimo požiūrio ir turtingų profesinių žinių, mes aktyviai plečiame vidaus ir tarptautines rinkas, jau laimėjo nuolatinį aukštą pripažįstamą vidaus ir tarptautinėse rinkose.

● Užsakomieji projektai tiek namie, tiek užsienyje, įskaitant Xiamen tarptautinį turizmo keleivių terminalą, surinko visą komplektą nekilnojamojo turto projekto, Xiamen Jimei Xincheng Chengyi kolegijos, mokslo ir technologijų muziejaus, bibliotekos ir kt.

Dėkojame širdims, mes vertiname visus mūsų draugus. Per artimiausius 10 metų mes suteiksime Jums ryškią ir nuostabią ateitį!